מהי פעולת אחזקה?

בעת יצירת תוכנית עסקית חשוב לתת דגש לתהליכי אחזקה מונעת. זה הוא מכלול של אמצעים שמטרתם למנוע השבתת חירום של תהליכי החברה ולשמור על תשתיות, ציוד ותהליכי עבודה במצב תקין. כל העבודות מתבצעות בהתאם לתקנות שאושרו מראש ומוצגות בדוחות חודשיים שמוגש למנהלים. כדי לוודא כי בעת כתיבת התוכנית העסקית לא נשכחים סעיפים קריטיים, חשוב שמומחים בתחום יתנו את הדגשים המשמעותיים. חברת COR העוסקים בתחום תכנון וליווי פרויקטים החל מתפעול, הדרכה וניהול ידע ועד תהליכי תחזוקה וכתיבת נהלים. חברת COR ליווי אין ספור פרויקטים פרטיים וציבוריים, כולל חברות ממשלתיות, וצברו ניסיון עשיר שאין שני לו.

יתרונות השימוש באחזקה מונעת בתוכנית עסקית

בעת כתיבת נהלים ותכנון התהליכים העסקיים של החברה, לנהלי תחזוקה מונעת יש יתרונות רבים, אשר יתרמו לחברה גם בטווח הרחוק. אחזקה היא תוכנית הכוללת משימות תחזוקה מתוזמנות כגון שירות שוטף, כיול ובדיקות. במודול ניהול נכסים, ניתן ליצור תוכניות תחזוקה ולהתאים אותן אישית עבור נכסים ומיקומים פונקציונליים, תוך שימוש ביתרונות המובהקים של התוכנית:
• זיהוי מהיר של בעיות פוטנציאליות שעלולות להוביל לתוצאות קריטיות.
• הפחתת הסבירות למקרי חירום חמורים.
• צמצום השפעת הגורם האנושי שיכול לגרום לנזקים והפסדים.
• המניעה מתבצעת כחלק משירות מקיף ומהווה אמצעי מניעה חשוב המסייע במניעת בעיות חמורות.

שלבים מרכזיים של אחזקה מונעת לציוד עסקי

ציוד אחד הנכסים החשוב ביותר של כל עסק. אחזקה מונעת חיונית כדי לשמור על תקינות הציוד ולהאריך את תוחלת חייהם. תחזוקה מונעת של ציוד היא אירוע מתוכנן, המתבצע בפרקי זמן קבועים, עוזר למנוע תקלות אפשריות ולהאריך את חיי השירות של הציוד. מניעה נכונה מגדילה את הזמן בו הציוד יכול לשרת את העסק. תחזוקה מתוזמנת של העסק והציוד כוללת:
– בדיקה;
– אבחון;
– החלפה מינימלית של רכיבים וחלקים בלויים או פגומים.
– ניקוי;
– התאמה;
אמצעי מניעה שמטרתם לשמור על ציוד ותהליכי עבודה תקינים, כמו גם למנוע תקלות והפסדים. אחזקה מונעת היא הבסיס לעבודה יציבה ואיכותית של החברה. אם אתם זקוקים לחידוש נהלי אחזקה, יצירת תוכנית עסקית פרודוקטיבית וייעוץ שיזניק את העסק שלכם קדימה, חברת COR הם הכתובת עבורכם. הפכו את העסק שלכם להצלחה!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button