המשמעות של אחזקה מונעת היא בעצם בניית מערך טיפול תקופתי למערכת הכולל ביצוע של פעולות קבועות בתדירות קבועה אשר שומרים על תחזוקת המערכת לאורך זמן ומונעות תקלות הידרדרות המערכת ואף השבתה מלאה. השיטה הזאת פופולרית ונפוצה בעיקר באחזקת ציוד טכני ומורכב. חברת cor מספקת שירותי בחינת תהליכי התחזוקה ומציאת הפתרון המתאים ביותר ללקוח עם שירותיות גבוהה, מקצועיות ויעילות.

אחזקה מונעת – חשובה והכרחית למען ביטחון החברה, האנשים והארגון

כדי לוודא שכל המערכות יתפקדו יש צורך לבצע תחזוקה שגרתית.

אחזקה מונעת יכולה למנוע תאונות ותקלות קשות שיכולות לפגוע באופן בלתי הפיך בפעילות הארגון שלכם ולגרום לכך שהעובדים בארגון וכל מי שנמצא בו יהיה בסכנת חיים ממשית. בנוסף, בעזרת אחזקה מונעת נוכל לזהות את התקלה מבעוד מועד, לטפל בה באותו הרגע וכך למנוע ממנה להישנות בעתיד. אחזקה מונעת היא גם כדי לוודא באופן קבוע שכל המערכות תקינות וההתנהלות נמשכת כשורה וגם כדי לזהות את התקלות המינוריות ביותר, שייתכן ומהוות סיכון ולטפל בהם בהקדם מבלי לחשוב פעמיים. לא תמיד התקלות נראות  לעין, הדבר מצריך חדות ויכולות זיהוי גבוהות מאוד.אחזקה מונעת במשרד

אנחנו נדאג לוודא שבחירת שיטת התחזוקה מתאימה ללקוח ולארגון ותבצע את עבודתו בצורה המקצועית ביותר והיעילה ביותר.

חברת cor היא חברה המתמחה ביעוץ באחזקה ותחזוקה מונעת, עם הצוות המקצועי ביותר הכולל מומחים בתחום האחזקה שמספקים ליווי מלא בכל הקשור לאחזקת פרויקט. עם ניסיון של שנים ועם אין ספור פרויקטים חשובים ומורכבים שנעשו בארץ, לרבות הקמת מרכזי ההספקה הייחודים לצה"ל, מרכז ההדרכה של משטרת ישראל, רובע הכניסה לעיר ירושלים, כיכר העיר רעננה, קריית התקשוב, קמפוס דיסקונט ראשון לציון ועוד פרויקטים רבים. חברתנו תספק לכם את השירות הטוב ביותר מהשלב הראשון ועד השלב האחרון, תעניק לכם ליווי אישי וצמוד.

אנחנו ב cor מאמינים בשירות מקצועי, אמינות ויעילות. השירות שלנו מותאם בהתאמה אישית ללקוח, לפי בקשותיו. ככה נוכל להיות בטוחים שהשירות שאנו מעניקים יהיה מדויק, איכותי ואפקטיבי לאורך זמן.

אחזקה מונעת מסתכמת בסדרת פעולות ופעילויות שנועדו לשימור מצבו של נכס בנוי. מדובר על בנייני משרדים, מבנים תעשייתיים, בנייני מגורים, קניונים וכיוצא בזה. מטרת התחזוקה היא לטפל במערכות שונות הנפגעות עקב בלאי, תקלות, תאונות וכדומה. היא, כמובן, נועדה לשמור על איכות חיי הדיירים והשוהים במקום, ועל הדרך, אף שומרת על ערך הנכסים. חברת cor  – תכנון וליווי פרויקטים עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

אחזקה מונעת – טיפול תחזוקתי יעיל

אחזקה מונעת נעשית למערכות אינסטלציה, חשמל, תקשורת, מיזוג אוויר, מעליות, גינון וכדומה. בכל מערכת כזאת יש אלמנטים שיש צורך להחליף, לתקן, לנקות וכדומה. בנוסף לכך, יש אף צורך לתחזק את המבנים עצמם וכך לבצע שיפוצים, צביעה, החלפת פריטי נוי שנהרסו ועוד. בכל מבנה כזה קיימת פעילות דינאמית אשר, מטבע הדברים, גורמת לבלאי, להרס לפגיעה. השירות השוטף כולל ניקיון, גינון, לעיתים שמירה ואבטחה ועוד. התחזוקה נחלקת למספר שירותים. הראשון הוא טיפול מידי בכל תקלה העלולה להפריע להתנהלות היומית, אשר הינה בטיחותית ואשר מפריעה בדרך נוספת. השירות השני הינו תקופתי ותפקידו הוא לשפר את מראה המקום ולשדרג אותו. כך על ידי צביעה כללית, עבודות איטום לגגות, שיפוצים כלליים כולל תאי שירותים ציבוריים ועוד. השירות יכול להתבצע על ידי עובדים שכירים או על ידי קבלנים במיקור חוץ.תחזוקה מונעת

תהליך הטיפול

תהליך כל טיפול נעשה בצורה מוקפדת וסדורה. חברת ניהול מקצועית פועלת על פי תוכנה מיוחדת לניהול מבנים. היא מסייעת רבות בכל סעיף ותת סעיף. הטיפול לפרויקטים גדולים נעשה בשיטת מכרזים או על ידי קבלת הצעות מחיר. לאחר מיונם תיבחר החברה נותנת השירות ויתחיל תהליך הביצוע עצמו.

ייעוץ וטיפול 

חברת cor  – תכנון וליווי פרויקטים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ פרטני לכל סיטואציה, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מעשי ועשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות איכותי לקוחות רבים, מהתמחות בתחום ועוד. הם ישמחו לתת שירות לכל לקוח חדש או ותיק החוזר אליהם.