שלב התכנון

שלב התכנון

כאשר תבחרו לעבוד עם חברת ייעוץ אחזקה חיצונית תזכו למספר יתרונות משמעותיים. הם יסתכלו על הפרויקט ללא משוא פנים ויספקו המלצות הכוללות את בניית המבנה, לאחר בנייתו ולאורך מחזור חייו. יועצי אחזקה מומחים יכולים להגיב על בחירת החומר ואלמנטים אחרים של עיצוב מתוך מחשבה על תחזוקה והימנעות מבעיות מאוחרות יותר. באופן דומה, מומחי אחזקת מבנים יכולים ליצור תוכנית תחזוקה בהתאמה אישית ומותאמת לחלוטין למבנה המדובר, תוך התחשבות במבנה הספציפי שלו. זה הוא בעצם תפקידם של יועצי תחזוקה מומחים של חברת COR. חברת COR מספקים לכם תוכנית הרבה יותר יעילה מתוכנית רגילה שאולי לא לוקחת בחשבון תכונות ייחודיות ושיקולי גישה של הבניין.

כל הידע בנושא ייעוץ אחזקה

בחירת חומרים – אמנם חזית עשויה להיראות טוב, אבל חשוב לזכור דברים פשוטים כמו כל הנוגע למחזורי בליה, למשל, זה לא חכם לבנות מאבן גיר באזור עם גשם תכוף.
ביצועים לטווח ארוך – חשוב לזכור שבניינים צריכים תמיד להיות מתוכננים תוך מחשבה על אורך חיים, כאשר מבנים רבים עוברים מחזורי חיים של 10+ שנים. ייעוץ  מקצועי אפשר ליצור תוכניות לפי עיצובים וחומרי בניין מתאימים, ולהבטיח שהעיצוב הסופי יהיה אותו עיצוב שאנשים יזכו ליהנות ממנו ב- 50 שנה הבאות.

כל מה שצריך להיות בתוכנית אחזקת מבנים

יש לדון בשיקולי תחזוקה מוקדם ככל האפשר ויש לשלב בהם מרכיבי ליבה כגון:
פתרונות ומתודולוגיה של גישה – הבטחת פתרונות התמודדות עם גישה לבניין חיצוני לפני בניית הבניין מראה שאתם שוקלים ברצינות תחזוקה וניהול תפעולי.
מערכות בנייה – לוקח זמן לחקור ולהבין היטב את צרכי הבניין הספציפי, אדריכלים ומהנדסים יכולים לעבוד יחד כדי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי המערכות המכניות והטכנולוגיות הפנימיות המשמשות וכיצד לתחזק אותן בעתיד.
גמישות – בעוד שלבניין עשויה להיות מטרה ספציפית כאשר הוא נבנה לראשונה, לעיתים קרובות הוא יכול להתפתח ולהשתנות עם הזמן ועשויות להיות לו מספר מטרות במהלך חייו. תוכנית עיצוב ותחזוקה טובה תהיה קלה להתאמה ויש לעצב את החללים בצורה שתקל על שינוים לשימוש עתידי. ייעוץ  מתוך מחשבה על העתיד מבטיח אורך חיים של בניין.
תוכנית אחזקה למבנה, שנערכה על ידי יועצים מומחים, צריכה להיות שיקול ראשוני מתחילת מחזור החיים של הבניין, שכן היא מסייעת להבטיח שניתן בקלות לתקן אותו ולשמור אותו במצב מעולה בקלות. נמצאים בתחילתו של פרויקט? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת COR, ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button