מה כוללת התחזוקה

מה כוללת התחזוקה

תחזוקת מבנים היא מכלול של פעולות שמטרתן לשמור על תקינות מערכות פנימיות וכל האלמנטים וכן להסדיר את פעולת כל המבנים והציוד בהם. תחזוקת מבנים מקצועית כוללת בדיקות שוטפות תוך שימוש בכלי אבחון חדשניים, שמטרתן להבטיח תפעול חלק של המבנה לאורך כל תקופת הפעילות. מאחר וקיימים הבדלים משמעותיים בין מבנה למבנה, בין אם מדובר בתחזוקת מבנה מגורים פרטי או מבנה תעשייתי. לכן חברת COR יצרה מודל תחזוקה, הכולל קרן תחזוקה, אשר ניתן לחשב ולהתאים באופן אינדיווידואלי לכל עסק או מבנה מגורים. כיום במודל התחזוקה אותו יצרה חברת COR, משתמשות רשויות מקומיות במגוון חלקי הארץ.

קרן תחזוקה- אלו שירותים ניתן לשלם בעזרתה?

שירותי תחזוקת מבנים כוללים מגוון פעולות אותן צריך לבצע באופן תקופתי, לשם שמירה על אורך חייו של המבנה. מאחר ותחזוקת מבנה מגורים בעל 10 קומות תהיה שונה לחלוטין מתחזוקת מבנה משרדים בעל 30 קומות, אין ספק, כדי להקל על כל תהליכי התחזוקה, ולא להטריד את הדיירים בכל רגע נתון, הצעד הכי משתלם הוא יצוק הקרן אשר תאפשר למשתמשי הבניין להקצות סכום כסף לתיקונים או החלפות של מערכות משמעותיות במבנה כמו מעלית, גנרטור, משאבת מים ועוד.

ממה מורכבת עלות שירותי תחזוקת מבנים?

עלות אחזקת מבנים תלויה בגורמים רבים: אזור, שטח, כמות הקומות, מורכבות המבנה, סוגי עבודה המבוצעים במבנה ומגוון שירותים נוספים. חברת COR פיתחה מודל לחישוב קרן תחזוקה המתבסס על אלמנטים רבים המשתנים ממבנה למבנה ומתבססים בין היתר על מאגר מידע רחב המתבסס על פרויקטים אותם ליוותה החברה ועל מקרי בוחן מהעולם.

כדי להתאים את שירותי התחזוקה המתאימים ביותר חשוב לקבל שירות ייעוץ מקצועי על ידי מומחים בתחום, אשר יעזרו לבנות תוכנית תחזוקה מתאימה, תוך שימוש בקרן, למקסם תהליכים ולצמצם הוצאות. בעזרת מודל התחזוקה הייחודי של חברת COR תוכלו לייעל את תהליכי התפעול והתחזוקה של המבנה שלכם, וליישם אותו גם עם הייעוד של המבנה משתנה. אם אתם מעוניינים בליווי של אנשי מקצוע מומחים, שיעשו לכם סדר, צרו קשר עם חברת COR עוד היום!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button