ייעוץ תפעולי

ייעוץ תפעולי

ניהול תפעולי, המכונה גם ייעוץ ניהול תפעולי, מוגדר כשירותי ייעוץ ויישום המשפרים את הפעילות הפנימית של החברה וביצועיה לשם הגדלת רווחים. פרויקטים של ייעוץ תפעולי מייצרים ללקוחות סביבת רכישה אפקטיבית יותר על ידי ייעוץ ותמיכה ביישום שינויים במודל תפעול היעד, תהליכים עסקיים פונקציונליים, מערכות ניהול ומרכיבים אחרים שהם חלק משרשרת היחסים בין העסק ללקוח. חברת COR נמצאת בצומת של אסטרטגיה, טכנולוגיה וטרנספורמציה המספקת לעסקים מגוון אפשרויות צמיחה עסקית. COR מחברים אסטרטגיות, מחדירים טכנולוגיה היכן ומתי שזה חשוב ומספקים במהירות שינויים מתמשכים הנדרשים בחברה.

ממה מורכב שירות של ייעוץ תפעולי?

שוק שירותי ייעוץ מסוג זה מורכב ממספר תהליכים: תפעול ארגוני, מכירות ושיווק, שרשרת אספקה, מקורות ורכש, מימון, ניהול תהליכים עסקיים, מחקר ופיתוח ומיקור חוץ.
תפעול ארגוני מתמקד בשיפור הביצועים של כל ההיבטים התומכים במבנה הארגון; כולל עיצוב ארגון, תפקידים ואחריות וביצועי עובדים. פעילויות טיפוסיות מתייחסות ליישום של אסטרטגיות ארגוניות, כגון אופטימיזציה של כוח אדם או עיצוב מחדש של תפקידי עובדים, או שמקורן באירוע או מצב משבר, כגון מיזוג או מעבר כחלק ממאמץ רחב יותר של ארגון מחדש של החברה.

מה מטרתו של ייעוץ ניהול תפעולי?

מנקודת מבט פונקציונלית, הייעוץ נועד להגביר את התהליכים, דרכי העבודה והמערכות הבסיסיות במגוון רחב של תחומים, שבהם מכירות ושיווק, שרשרת אספקה, מקורות ורכש, פיננסים ומחקר ופיתוח הם התחומים הגדולים ביותר במונחים של גודל. מכירות בודקות כיצד ניתן לשפר את פעולות המכירות, כולל הגברת ניהול הערוצים, התמקצעות רמת התמיכה בלקוחות (כלומר ממוקדים טלפוניים ועד למוקדי עזרה מיוחדים) וקידום מעורבות עם לקוחות, המכונה בדרך כלל ניהול קשרי לקוחות (CRM). תחומים אחרים שנכללים במכירות כוללים אופטימיזציה של ניהול חשבונות וקידום מכירות, תכנון מכירות ותפעול, ושיפור האפקטיביות של כוח העבודה. שיווק מקיף, בין היתר, את תחומי מחקר לקוחות ושוק, מודיעין שיווקי, עיצוב והנדסת מוצר, ניהול קטגוריות וחווית לקוח ונאמנות. מרגישים שהעסק שלכם זקוק לייעוץ ניהול תפעולי מקצועי לצורך שיפור ואופטימיזציה של תהליכים עסקיים חשובים? צרו קשר עוד היום עם חברת COR, והם ילוו אתכם בתהליכים ניהול תפעולי באופן מקצועי עד להשגת המטרות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button