תיק שטח – שקט עבור המבנה שלך

תיק השטח הינו חלק בלתי נפרד מקיומו של כל עסק. מטרתו יחסית פשוטה, הוא מהווה מסגרת של נתונים ופעולות אשר נועדו להעריך את גורמי הסיכון הרלוונטיים בכל מצב, להשלים את תכנון התרחישים השונים והגדרת אופן הטיפול בהם בצורה אפקטיבית ובטוחה תוך כדי שיתוף פעולה עם הרשויות. עתה תוכלו להבטיח את העובדה כי תיק השטח שלכם יתוכנן בצורה מדויקת ואיכותית הודות לפניה אל חברת COR אשר מחזיקה בניסיון רב שנים בתכנון וליווי פרויקטים בתחומי התפעול השונים.

מה כולל תיק שטח?

כאמור, תכנונו וכתיבתו של תיק שטח יהיו אלו אשר יהיו אחראיים על יצירתה של תשתית להיערכות לקראת מצבי חירום שונים. תיק זה יכלול התייחסות למספר גורמים, ביניהם ניתן יהיה למנות את הנקודות הבאות:

  • מידע אודות מבנה העסק, תיאור המבנה, דרכי גישה למבנה ובו, ציון רחבות פינוי והגדרת שם החברה המאכלסת את המבנה ודרכי ההתקשרות עמה בזמן מצבי חירום.
  • תיאור סביבת המבנה, לרבות המבנים המקיפים אותו, החניונים והאגפים השונים בו.
  • תיאור מערכת אספקת המים והציוד לגילוי וכיבוי אש אשר נמצא בבניין ומחוצה לו.
  • פירוט ותיאור מערכות החשמל והאנרגיה.
  • תיאור מערך המילוט מהמבנה.

חשוב לציין כי תיק השטח מהווה חלק בלתי נפרד משדרוג מערך הבטיחות ושמירה עליה בכל עת. הבטיחו את קבלת הסיוע המקצועי בתחום לשם יצירת תיק שטח מדויק ואיכותי אשר יצליח ללוות אתכם בצורה אפקטיבית במצבי חירום מסוכנים ומורכבים.

הכנת תיק שטח בצורה מקצועית

תיק שטח מהווה חלק בלתי נפרד מהנחיות שירותי כבאות והצלה ועל מנת להבטיח את העובדה כי הוא יתוכנן בצורה נכונה ויתאר באופן מדויק את הסכנות ודרכי ההתמודדות הנכונות עמן. חברת COR מזמינה אתכם ליצור עמה קשר כבר היום ולקבל את הסיוע האיכותי בכל היבטי התפעול של הארגון שלכם. זאת לרבות יצירתו של תיק שטח, ייעוץ תפעולי ואף ניהול אחזקה מונעת. לקבלת פרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי ומנוסה, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 08-9316024.

הכנת תיק שטח על ידי חברה מקצועית

תיק מתקן

שירותיה המקצועיים של חברת COR  יסייעו לכם בעריכת תיק מתקן במקצועיות ומיומנות רבה. צוות חברת COR  מורכב מיועצים מנוסים אשר מחזיקים בידע וכישורים אותם רכשו בתחום זה למעלה משני עשורים. הצוות מעניק מענה איכותי בתחומי התפעול השונים, זאת לרבות – אחזקה, ניקיון, אבטחה, רפואה, חילוץ ופינוי, סניטציה, גינון, מחסנים ומלאי, שירותי הסעדה, חימוש, תגמירים ובינוי, אחזקת מערכות ומבנים, נגישות, תנועה, זרימת שירות, לוגיסטיקה חיצונית ופנימית ועוד.

תיק מתקן – הכירו את הנקודות החשובות

  • תיק מתקן מהווה פירוט של קטלוגים, דרישות, תכניות, אישורים ותרשימים אשר מפרטים ומתארים בצורה מדויקת את המתקן שלכם, הפעילות שמתבצעת בו, בעלי התפקידים הפועלים בו ותכנית הבטיחות.
  • מטרתו של תיק מתקן היא במתן סיוע לממונים על אירועים, בטיחות ומנהלי המתקן, זאת לשם שמירה על פעילותו התקינה של המתקן בכל עת.
  • תיק המתקן חייב לעבור עדכונים באופן שוטף ולכלול את כל המידע העדכני ביותר.
  • יש לשמור עליו נגיש למנהלים השונים לצורך ביצוע תיקונים ופעולות תחזוקה שוטפות.

הכנת תיק מתקן – רק בעזרת המקצוענים

על מנת להבטיח את עריכתו המקצועית ביותר של תיק מתקן, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר כוללת את צוות היועצים והמהנדסים אשר בעלי ההסמכה הנחוצה. זכרו כי עריכתו של תיק מתקן מחייבת בדיקה דקדקנית של השטח בו העסק המאובטח נמצא. בכך למעשה תוכלו גם אתם לוודא את קבלתו של אישורי ההפעלה הנדרשים לפעילותכם התקינה. בעת פניה אל שירותיה המקצועיים והמנוסים של חברת COR, ניתן יהיה ליהנות ממענה איכותי ואפקטיבי למגוון רחב של צרכים ופרויקטים בתחומי התפעול השונים משלב ההקמה לשלב ההפעלה, תוך מתן פתרונות חדשניים מבוססי טכנולוגיה חדשנית. זאת החל מהכנת תיק מתקן, דרך ייעוץ אחזקה מונעת ועד לייעוץ תפעולי אשר נוגע לכל היבטי פעילותו של בית העסק שלכם. לקבלת מידע נוסף אודות שירותי החברה, השאירו פרטים באתר או חייגו 08-9316024.