מדינת ישראל בשנים האחרונות וגם בראייה קדימה- הולכת ונבנית גבוה, מאוד גבוה. מבני המגורים העתידיים בישראל יאכלסו מאות דיירים ודירות מגורים. יחד עם הבנייה לגובה, המבנים הולכים ונהיים חכמים יותר, וכבר כיום ניתן לראות בבנייני מגורים מערכות חכמות וחשובות, שתפעול ותחזוקה לקויים שלהם יפגעו משעמותית בחווית המשתמש בבניין וגם במוכנות המערכות הללו לשעת חירום- שריפה, הצפה וכו'. 

חברת COR מציעה ללקוחותיה שירות חדש הנקרא "טסט לבניין".

המשמעות של טסט לבניין היא מעין צ'ק-ליסט שהבניין עובר אחת ל-5 או 7 שנים. הרעיון הוא שהבניין יעבור בדיקה של מערכות קריטיות להפעלתו ומערכות חירום ע"י יועץ תחזוקה מומחה שיאשר את תקינות המערכות או לחלופין יגיש ריג'קטים לוועד הבית על מנת לקבל את אותו אישור. לטסט לבניין מספר יתרונות מרכזיים:

1. הסדרת תחזוקת ותקינות מערכות חירום ומערכות קריטיות בבניינים רבי קומות- וועד הבית יהיה מחויב כל פרק זמן מסוים להעביר את הבניין "טסט"- בדומה לרישוי רכב שנתי עם צ'ק-ליסט מחייב שבלעדיו הבניין לא עבר את הבחינה. הדבר יחייב את וועד הבית לשמר לאורך זמן את תקינות כלל המערכות בבניין ולהקדיש לכך קשב ותקציב ייעודי באם הם מעוניינים שהבניין שלהם יקבל את תעודת התקינות. 

2. הטסט מאפשר לרוכשים פוטנציאליים ללמוד אודות מצב הבניין בו נמצא הנכס אותו הם מעוניינים לרכוש. בניין שעבר טסט, יוכיח לרוכש כי הבניין מתוחזק בצורה נאותה, המערכות הקריטיות בו תקינות ולכן רמת השירות של הבניין את הדייר היא ברמה גבוהה. 

3. ערך הדירות- בניין שיעבור באופן תדיר טסט, יעלה בצורה עצמאית את ערך הדירות בו בהשוואה לדירה דומה באותו רחוב שבבניין שלהם לא משתמשים בהליך רישוי לבניין.

 

חברת COR היא חברה עם ותק של למעלה מעשרים שנה בתחומי הייעוץ, התפעול והאחזקה. בחברתנו מועסקים אנשי המקצוע מהטובים ביותר שיש, מומחים כל אחד בתחומו אשר יספקו לכם ייעוץ אחזקה מקיף ומקצועי.

חווית השירות שאנו מספקים ללקוחותינו היא מסע שבו אנו נמצאים בכל רגע נתון- מהשלב הראשון ועד לשלב האחרון.

חברת  COR נמצאת בקדמת הבמה בכל הקשור לאמצעים טכנולוגיים וכלים חכמים ,כדי לבצע את תפקידה בצורה המקצועית ביותר, היעילה ביותר והחסכונית ביותר ללקוח.