לוקחים אחריות על התכנון – ל 100 השנים הקרובות

חברת COR נשענת על מומחיות וניסיון רב שנים בתכנון וליווי פרויקטים בתחום התפעול והאחזקה – החל משלב הגדרת הצרכים, דרך השלבים המכרזיים, שלב ההקמה וכמובן שלב התפעול והאחזקה. חברתנו מתמחה בשילוב היבטי התפעול והתחזוקה (Operation & Maintenance) החל מתחילת תהליך התכנון, כבר בשלב הפרוגרמה תוך בחינת עלויות התפעול עוד בשלבי הפרויקט הראשוניים. צריך לזכור כי שירותי התפעול והתחזוקה מגדירים את איכות חווית המשתמשים מהבניין באותה מידה כמו העיצוב האדריכלי שלו.

על צוות החברה נמנים היועצים המובילים בתחום התפעול והאחזקה שפעלו בפרויקטים המורכבים ביותר שנעשו עד כה במדינת ישראל כגון: עיר הבה"דים, המכללה הלאומית לשוטרים, הכניסה לעיר ירושלים ומרכזי אספקה אחודים של צה"ל.

חברת COR מובילה את תחום תכנון התפעול והאחזקה תוך שימוש במתודולוגיה סדורה וייחודית וכלים חדשנים ומתקדמים לתכנון מערך התפעול והאחזקה.

"בינוי תומך תפעול" – גיבוש פרוגרמה תפעולית ארגונית:

חברת COR פיתחה שירות ייחודי "בינוי תומך תפעול" הכולל הכנת פרוגרמה תפעולית ארגונית ואפיון מלא של צרכי התפעול והאחזקה בתקופת ההפעלה.

הפרוגרמה מספקת רובד מידע נוסף למתכנן הפרויקט ומאפשרת ליזם חיסכון כספי משמעותי בעלויות בניית המיזם (חסכון  בשינויים ושיפורים) ועלויות התפעול השוטפות (ייעול התפעול).

החברה מיישמת את השירות תוך שימוש במתודולוגיה סדורה וייחודית שפותחה במשך שנים, במספר רב של פרויקטים, תוך יישום הניסיון הרב והמגוון שצברה. המודל אומץ באופן מלא בשלל פרויקטים שמבצע משרד הביטחון ונמצא בהליכי הטמעה במספר רשויות מקומיות ביניהם עיריית תל-אביב יפו.

בינוי תומך תפעול היא תכנית שנועדה לשפר תהליכים בעת הקמת מבנה ותפעולו העתידי. תכנון מסודר עשוי לחסוך כסף רב בשתי תקופות קריטיות אלו. כך על ידי ייעוץ לשיפורים בעת תכנון וכן על ידי ניהול אולטימטיבי. בשני המקרים מסתמכים על ידע וניסיון בניהול מבנים קודם, כמו גם, בתוכנות ניהול קיימות מוצלחות. חברת cor  – תכנון וליווי פרויקטים עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.בינוי תומך תפעול

בינוי תומך תפעול – יעילות מוכחת

בינוי תומך תפעול מספק לכל יזם או בעל מבנה את המידע הרלוונטי המקיף, ובמקרים רבים, גם את זה שחסר לו בעת התלבטויות או להשלמת תמונה מקיפה. כך באלמנטים שונים הקשורים בבניין.  בכל פרויקט קיימים שלבי הגדרת צרכים, תכנון, הוצאה לקבלת הצעות מחיר או למכרזים, בנייה והקמה ולבסוף, תפעול ותחזוקה. הקפדה על תכנון נכון, למשל, יסייע מאוד לחוויית הדיירים, השוהים, הספקים, האורחים ויתר המשתמשים במבנה ובשירותיו. תשומת הלב חייבת להינתן לסוגי המערכות הנדרשות וביניהן חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה, תקשורת, גינון ועוד. כך גם לגבי אביזרי הקצה כמו גופי תאורה, ברזים, כלים סניטאריים ועוד. יש צורך לקבל החלטות לגבי פינוי אשפה מרוכז, מערכות לגילוי וכיבוי שריפות ואחרות. כל אלו בנוסף לסוג הבנייה, החיפויים, הדלתות והחלונות ועוד.

תהליך מסודר

תהליך הייעוץ והשתלבות בפרויקט הינו מסודר ונעשה לאחר שהחברה מקבלת הזמנה לייעוץ. מומחיה ילמדו מהיזמים על החזון שלהם, צרכיהם, רצונותיהם וטעמם בנוגע למבנה המוקם. הם יקבלו תוכניות מוכנות ויציעו שיפורים הכרחיים או שיצוותו למתכננים בעת גיבוש התוכנית. אין ספק, שעצות מועילות יחסכו כסף רב בעת ההקמה, וכמובן, גם לאחריו אגב שדרוג חווית המשתמשים במקום.

שירות מחברה  בעלת מסורת

חברת cor  – תכנון וליווי פרויקטים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל שימוש בתוכנות ניהול מקצועיות, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים, מקבלת מידע שוטף על חידושים בתחום ועוד. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש.