פתרונות אחזקה מתקדמים

החברה עוסקת בתכנון, ייעוץ וניהול פרויקטים בתחומי האחזקה תוך מתן פתרונות חדשניים מבוססי טכנולוגיה לסוגיות אחזקה מורכבות. לחברה ניסיון ייחודי בייעוץ וליווי פרויקטים מורכבים הממומשים בשיטת PPP, פרויקטים אלו משלבים מימון, תכנון, הקמה ותהליכי תפעול ואחזקה מגוונים ומורכבים לתקופת זיכיון ארוכה (מעל ל 20 שנה).
שירותי החברה כוללים פעולות מגוונות רבות כגון:

 • איסוף נתונים וניתוחם
 • בניית פרוגראמה להפעלה ותחזוקה בהתאם לתוכנית הבינוי הנדרשת
 • עריכת סקרי שטח
 • כתיבת מפרטי ונספחי הפעלה, אחזקה והדרכה
 • כתיבת נהלים
 • ביצוע אומדנים כלכליים להפעלה ואחזקה
 • הכנת וניהול מכרזים בשלבים השונים (מגיבוש התכולה דרך ההכרזה על זוכה ועד ליווי ופיקוח לאחר הזכייה)
 • ליווי שלב ההקמה ובחינה תפעולית ואחזקתית של ההכנות
 • בקרה על גופים מבצעים בשירותי התפעול והאחזקה השונים.

צוות החברה כולל מומחים מתחומי התשתיות, תפעול והאחזקה המספק ליווי מלא להקמה ואחזקה של פרויקט – החל משלב הגדרת הצרכים, דרך השלבים המכרזיים ועד לשלב ההקמה והאחזקה. על צוות החברה נמנים היועצים המובילים בתחום התפעול והאחזקה שפעלו בפרויקטים המורכבים ביותר שנעשו עד כה במדינת ישראל, לרבות: הקמת בית הכלא הפרטי ליד באר שבע, הקמת מרכז ההדרכה של משטרת ישראל, הקמת מרכזי ההספקה האחודים לצה”ל, הקמת כיכר עיר ברעננה, הקמת מערכת אשפה פניאומטית ברעננה והקמת קריית ההדרכה שבנגב (עיר הבה”דים). לחברה מתודולוגיה סדורה ויחודית שפותחה במשך שנים, עליה מושתת מודל הדגל של החברה – “בינוי תומך תפעול”.

בשנתיים האחרונות הוטמע המודל במספר רב של פרויקטים במגזר הציבורי והפרטי כאחד, תוך יישום הניסיון הרב והמגוון שצברה החברה בשנותיה הראשונות בשיתוף הפעולה עם משרד “רוני ולטמן מהנדסים”.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא עיריות וחברות כלכליות, מנהלות התחדשות עירונית, חברות היי-טק ותעשיה, שירותי רפואה, חברות נדל”ן, יזמים ועוד.

אנחנו אוהבים לענות כל שאלה. השאירו פרטים באתר או צרו איתנו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי. ניתן ליצור קשר גם בטלפון 03-9316024

מידע נוסף בנושא

ניהול אחזקה מונעת

חברת COR מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים, לרבות ייעוץ ותכנון לניהול אחזקה מונעת אשר מעניקה לחברות וארגונים רבים את היכולת להתנהל בצורה תקינה ואפקטיבית בכל עת. חברתנו מתאימה את שירותיה בצורה מדויקת לצרכיו והעדפותיו של כל לקוח, מאחר ורק כך ניתן יהיה להבטיח את התפוקה הגבוהה ביותר והמשך העבודה בצורה מדויקת, איכותית ובטיחותית למשך תקופה ארוכה.

ניהול אחזקה מונעת – משימה חשובה ששמורה למקצוענים

אין ספק כי חשיבותה של ניהול אחזקה מונעת הינה רבה, חשוב לזכור כי מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומיומנת בתחום. מענה איכותי זה מהווה את הדרך היעילה ביותר לוודא כי הארגון שלכם יתנהל בצורה מדויקת ואיכותית אשר מונעת תקלות ושברים עתידיים הודות לטיפול מיומן בכל היבטי התחזוקה והתחזוקה של המערכות השונות. זכרו, פניה אל חברה מקצועית תהיה זו שתאפשר לכם ליהנות משירות איכותי אשר טומן בחובו את היתרונות הבאים:

 • ניהול אחזקה מונעת יהיה זה אשר יוודא את תקינות המערכות השונות שלכם אשר מעורבות בתהליכי העבודה השונים.
 • בדרך זו ניתן יהיה לאתר את התקלות והכשלים המערכתיים מבעוד מועד ולא להגיע למצב בו ארגונכם חווה תקלה משמעותית אשר קוטעת את רצף הפעילות שלו.
 • לאור העובדה כי כל התקלות מתגלות בשלבים מוקדמים, הרי שניתן יהיה להשלים את כל התיקונים הקטנים הללו עוד לפני שהבעיות יחריפו ויאלצו אתכם להשקיע לא מעט משאבים וזמן בניסיון לטפל בתקלה או בשבר וכך לחסוך זמן רב וביזבוז מיותר של כספים.

תכנית אחזקה מונעת מקצועית בהתאמה אישית

צוות חברת COR כולל את המומחים המובילים מתחומי התשתיות, תפעול והתחזוקה המספק ליווי מלא להקמה ותחזוקה של פרויקט בכל שלב של פעילות הארגון. מענה זה יותאם לצרכים שלכם לאחר אפיון והגדרה מדויקת שלהם. בכך למעשה גם הארגון שלכם יכול ליהנות מן הפתרונות החדשניים והיעילים ביותר להבטחת המשך פעילותו התקינה של העסק שלכם. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עמנו באתר או חייגו 08-9316024.

אחזקת מערכות

אחזקת מערכות הינה משימה אשר דורשת את תשומת ליבכם המלאה ורצוי יהיה להיעזר במהלכה בצוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בתחום התפעול, תחזוקה ואחזקה.

הדרך היעילה והבטוחה להבטחת השלמת המזימה היא לפנות אל חברת COR, לה ניסיון עשיר בתחום.

לכל אורך שנות פעילותה, החברה מסייעת לאינספור לקוחות בתחומי התפעול והתחזוקה השונים, זאת לרבות בתחומי אחזקה, ניקיון, אבטחה, רפואה, חילוץ ופינוי, סניטציה, גינון, מחסנים ומלאי, שירותי הסעדה, חימוש, אחזקת מערכות ומבנים, נגישות, תנועה, זרימת שירות, לוגיסטיקה חיצונית ופנימית ועוד.

אחזקת מערכות מקצועית ללא פשרות

אחזקת מערכות הינה בעלת משמעות רבה לתפעולו התקין של הארגון שלכם, זאת לאור העובדה כי שירות איכותי זה מעניק מענה הן לתחזוקה שוטפת והן לקריאות לתקלות, שבר וקלקול של המערכות השונות. שירותי אחזקה מתקדמים אלו יהוו את הדרך האיכותית ביותר להבטיח את פעילותו התקינה והאפקטיבית של ארגונכם בכל עת.

זכרו כי על מנת להבטיח את המענה הנחוץ לכם, חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה מקצועית ומובילה בתחומה. הקפידו להתייחס לנקודות הבאות וכך תוכלו לבחור במקצוענים ששמים את האינטרס שלכם במרכז:

 • וודאו את ניסיונם הפרקטי של צוות החברה. כך תוכלו ליהנות מליווי וייעוץ מנוסה ומוביל בתחומו.
 • הקפידו לעיין בהמלצות אודות שירותי החברה, כך תוכלו לקבל חוות דעת עדכנית ורלוונטית לגבי השירות הנחוץ לכם.
 • צרו קשר עם צוות החברה והקפידו לברר את כל השירותים המגוונים אותם הם מספקים ללקוח. כך תוכלו להיות בטוחים כי אנשי המקצוע שמולכם יספקו את המענה האיכותי לו בית העסק שלכם זקוק.

 ניהול אחזקה עם חברת COR

חברת COR המיומנת מעניקה שירותי תכנון, ייעוץ וניהול הליך המעבר. זאת החל משלה ההקמה ועד לשלב ההפעלה. שירות זה כולל מתן פתרונות חששניים מבוססי טכנולוגיה מתקדמת בהתאמה למתודולוגיה ייחודית שפותחה על ידי החברה. לקבלת מענה איכותי לכל שאלה ומידע נוסף אודות שירותי החברה, צרו קשר עמנו באתר או חייגו 08-9316024.

תכנית אחזקה מונעת

על חשיבותה של אחזקה מונעת אין עוררין. על מנת להבטיח את העובדה כי תהליך זה יתבצע בצורה המקצועית ביותר, מומלץ יהיה ליצור קשר עם חברת COR הוותיקה והמובילה בתחומה. חברתנו כוללת את היועצים והמהנדסים בעלי למעלה משני עשורים של ניסיון בתחום.

החברה מתמחה בתכנון וליווי פרויקטים בתחומי התפעול השונים ומתאימה את שירותיה המיומנים לצרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח ולקוח.

על חשיבותה של אחזקה מונעת

אחזקה מונעת הינה למעשה תחזוקה שוטפת בשגרה של מערכות שונות אשר מתבצעת מתוך מטרה למנוע ולהקטין את האפשרות לשבר, תקלה או קלקול שיביא להקטנת התפוקה של ארגונכם.

תחזוקה שגרתית זו היא קריטית לתפקוד המערכות ולא ניתן לוותר עליה. זאת בעיקר לאור העובדה כי היא מהווה את הדרך היעילה ביותר למניעת תקלות חמורות אשר עשויות לא רק לשתק את פעילות הארגון שלכם, אלא גם להעמיד אתכם, את העובדים שלכם וכל מי שמגיע לשטח הארגון – בסכנה ממשית.

על מנת להבטיח את קבלת המענה המקצועי ביותר בשירותי אחזקה מונעת, חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה אשר הינה מיומנת בתחום זה ויכולה לספק את המענה החדשני והמתקדם ביותר. מענה זה חייב להיות מותאם אישית לצרכיו ואופיו של ארגונכם. שהרי רק שירות איכותי אשר עונה בצורה מדויקת ומבוקרת על צרכים אינדיבידואליים מתחומים שונים.

פתרונות אחזקה מתקדמים

הבטיחו גם אתם את קבלת המענה המקצועי והאיכותי ביותר לכל צרכי האחזקה שלכם וצרו קשר עם חברת COR כבר היום. חברתנו מתמחה בתכנון, ייעוץ וניהול פרויקטים בתחומי האחזקה השונים תוך התאמת פתרונות חדשניים מבוססי טכנולוגיה לסוגיות אחזקה מורכבות. צוות החברה המקצועי זמין לכם בכל עת ומספק מענה של מומחי תפעול, אחזקה, תשתיות, הדרכה וניהול ידע, אפיון וכתיבת נהלים, מכרזים ועוד. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום באתר או במספר הטלפון 08-9316024, ולקבל פרטים נוספים אודות שירותיה.